0
Oh aegu ammuseid II

A milline on minu panus mingis fotos?

Tegelikult oli eilse postituse juurde mõeldud ka üks virin. Tegemist on fotodega, mida ma juba ammu tahtsin näidata… ja ei tahtnud ka.

Eilsetel fotodel on isik, kes PÖFF’il (külalistest) mind enim võlus – Gabriella Hámori – seda oma ilu, graatsia ja naiselikkusega. Ta oli nagu kass…

Ent nende näitamine on viibinud, kuna need pildid on jamad: udused ja/või väga halvasti/valesti kadreeritud – seega lihtsalt kehvad. Emotsioon nagu oleks olemas – mingigi, ent näitlejate puhul ei ole seda keeruline tabada – nad näitlevad kogu aeg, kogu aeg on midagi püüda, ole ainult mees ja vajuta päästikut. Ning seda enam jääb kripeldama – situatsioonist on saadud kehvemad pildid, kui oleks võinud saada – seega on mu panus negatiivne…

7 thoughts on “A milline on minu panus mingis fotos?

  1. Kurat, Sepp, sihukest rullnokka poleks küll varem uksest sisse lubanud…

    PS. +1 boonuspunkt 50ndate stiilis salgu pärast. Kui sa veel traktori peal Olivia Newton-Johniga duetti laulsid, saad terve kimbu punkte.

  2. mis liikurmasinaid siis sellega juhtida tohib? mitmeaastasena sinust selliseid pilte teha sai?

  3. Mulle meeldib, kuidas Sepp riske hajutab. Sünnipäevapäeval lubab end siin õnnitleda, ent ei märgi aastat. Pildile jätab aasta, ent korjab kuupäeva ära :)

  4. mwaahaahha, Aabram on väga tähelepanelik :)

    aga käesolev luba on saadud vist 11. klassi lõpus, kategooriaks “T” e. esisillajuhtimisega ratastraktorid

Comments are closed.