0
ei vaja kommentaare...

Restartiderikas öö

Tegin puhta installi masinale. Mängisin format C: mängu ka. Et anname vanale ätile natuke võimalust ennast tõestada. Eelmine install (XP’st jutt) pidaski vist üle aasta juba vastu…

A millest ma tahtsin rääkida, on jällegi FireFox ja Thunderbird. Ma ei viitsinud uurida, kuidas mingite profiilide bäkappimine/eksportimine/importimine PEAKS käima. Lihtsalt kopisin C:\Documents and Settings\Sepp\Application Data alt kaks vastavat kataloogi mujale, peale XP reinstalli kopisin nad sinna tagasi, installisin uuesti Thunderbirdi ja FireFoxi ja… kõik töötab – pluginid, meilikontod, isegi passworde ei pea meelde tuletama. Mädzik, raisk, ma ütlen! :)

Mingi hetk peaks ka blogile väikese apgreidi tegema – 1.5 on WordPressil mõnda aega väljas, kõhus sobrades tundub tore ja mõnus.

Ok, tuttu, kell on pladi öö, või noh, hommik, jälle…

6 thoughts on “Restartiderikas öö

 1. Ja isegi kui passwordid peaksid meelest minema, võid võtta Tools -> Options -> Privacy -> View saved passwords (Ffx) või Tools -> Options -> Advanced -> View saved passwords (Tbd). Ebaturvaline või mitte, mina igatahes unustan oma mõningaid paroole regulaarselt ära ja igakord vahetada ka ei saa või ei viitsi.

 2. hea nipu, tänud :)
  nojah, ebaturvalisus ebaturvalisuseks – kriitilisi salasõnu ei tohikski ära salvestada…

 3. mittekriitilised paroolid võivad rahulikult firefoxis elada. kriitilised on mõistlik salvestada mingisse korralikult krüpteeritud (JA arvutist eraldi varundatud) faili.

  aga kui sul järgmine reinstall tuleb, saada pisipehmed aknad kah sinna, kuhu päike ei paista ja internet explorer neid juba ees ootab. ;)

 4. Molekul, sai päris lahe jah. Põhikrediit ja pealehakkamine kuulub Rivole, ent minu ja Liisu väikesed valged käekesed pole ka päris puhtad :)
  Wolli, jah, see juhtub Kunagi. Esialgu olen ma lihtsalt faking mugav, sest Win katab mu vajadused põmst ära. Või siis faking ihne Maci ostuks :)

 5. No kriitilistes kohtades kasutan ma üldse võimaluse korral eeljagatud rsa võtit, mitte parooli :-)

Comments are closed.