0
Mu esimese laifilmi teine kaader. Värvilisena oli kasin, ent must-valgena tundub päris sümpaatne

Eile nudism pildis, täna sõnas…

Eilse fotoga läheb natuke kokku.. Ja selle humoorika sissekandega – kuidas teile meeldiks ühiskond, kus keegi tõsimeeli sellise küsimuse esitaks?

PM: Nudistid tungisid Kuressaare lasteranda
Kas lasterand on mingi rand, kuhu vanemad saavad oma lapse järelvalveta jätta või on see termin pigem artikli vürtsitamiseks loodud? Äge pealkiri igatahes.

Vaatasin korra ka kommentaaridesse ja tulemus oli ettearvatav: koledad inimesed ärgu randa tulgugi, ilusaid (naisi) vahiks nudismivastasedki tatt ripakil. Selline võltsvagadus siis.

Ma saan aru, et alasti/poolpaljaste inimeste _teatud tegevused_ võivad kõrvalolijates piinlikkus- või vastikustunnet tekitada, ent kui suvaline neutraalses olekus kehaosa vastumeelsust tekitab, oleks aeg abi otsida. Või vähemalt kaaluda jõllitamisest loobumist. Ja ärgu paisatagu lapsi oma komplekside kattevarjuks – nemad on mingi vanuseni täiskasvanuliku häbikultuuri poolt rikkumata ega saa aru, miks alastiolek, kui selline, halb on. Tõepoolest, miks?

– –
Väike eriteadaanne:
Saatesse “Kes tahab saada miljonäriks?” otsitakse stuudiopublikut. Salvestuste ajad:
laupäeval: 10.45, 14.15 ja 16.45
pühapäeval: 11.45, 14.15 ja 16.45
Registreerida tuleks telefonil 53 421 306 (Helen)

4 thoughts on “Eile nudism pildis, täna sõnas…

  1. Kuressaare lossi körval olev rand mo meelest ametlikult sellist nime ei kanna, titerannaks on seda algusest peale hüütud, sest noh, täiskasvanud inimesel pole seal eriti merre mötet minna – mitu kilomeetrit tuleb käia, enne kui vööni vette jõuab.

  2. Tundub, et sellepärast siis ongi nudistile sobiv, saab rahulikult 20 meetrit kaldast vees seista ja kõik on näha :)

Comments are closed.